image description

Податкове планування, податкові спори

Ми пропонуємо розгорнуті послуги з податкових питань

Бізнес завжди вимагає надійних порад з податкових питань. Наші спеціалісти в галузі податкового права на постійній основі здійснюють моніторинг та оцінюють впливи розвитку податкового законодавства.

Ми пропонуємо розгорнуті послуги з податкових питань та регулярно консультуємо компанії та приватних осіб з метою оптимізації складних господарських операцій, розробки розумної податкової стратегії, допомоги у вирішенні суперечок та надання практичного та ефективного рішення.

Наші спеціалісти з податкового права мають значний досвід роботи з широким спектром корпоративних та фінансових трансакцій. Наші зусилля зосереджені на пошуку шляхів легальної оптимізації податкових наслідків поточної господарської діяльності підприємств. Ми проводимо податковий аудит, беремо участь в податкових перевірках та процедурах адміністративного оскарження з метою вирішення спору з податковими органами.

Ми розуміємо, що більшість клієнтів надають перевагу вирішенню податкових суперечок без застосування судових процедур. Ми починаємо кожну справу із з’ясування пріоритетів кожного клієнта та слідуємо ним. Наші юристи мають суттєві навички дійти до суті проблеми, виділити найважливіші обставини та визначити напрями врегулювання спору з податковими органами, добиваючись рішення на користь клієнта.

В деяких випадках ефективний захист інтересів клієнта можливий тільки в судових інстанціях. Ми успішно працюємо з податковими спорами в суді.