image description

Судові спори /Міжнародний арбітраж

Ми співпрацюємо з клієнтами з питань розробки судових стратегій

Коли в сучасному бізнес-середовищі виникають спірні ситуації, компанії та приватні особи стикаються з багатьма ризиками: загроза судових процесів, перспектива розслідувань та притягнення до відповідальності з боку регуляторних органів, увага з боку ЗМІ та суспільства.

Наша компанія надає клієнтам орієнтовану на досягнення бажаного результату допомогу з питань вирішення спірних ситуацій, діапазон яких – від значних комерційних спорів до делікатних внутрішніх правозастосувальних розслідувань. Наша ціль полягає у наданні креативної та своєчасної поради з тим, щоб допомогти вирішити складне юридичне питання.

Ми співпрацюємо з клієнтами з питань розробки судових стратегій. Ми відкрито та щиро пояснюємо клієнтам можливі ризики судових спорів та потенційні переваги. З самого початку наші юристи, залучені до справи, надають клієнтам рекомендації щодо найкращого напрямку дій, використовуючи метод оцінки справи на ранній стадії, наступного визначення стратегії та втілення плану з ефективністю, що дозволяє досягнути бізнес-мети та бажаного результату.

Ми представляємо інтереси наших клієнтів в міжнародному арбітражі. Міжнародні спори потребують комплексного підходу, і ми маємо достатньо впевненості, досвіду та можливостей для того, що б захистити інтереси клієнтів в залах судових засідань по всьому світу.

При цьому наше завдання полягає не тільки в забезпеченні прийнятного результату в судових інстанціях, а також в інформуванні клієнтів про переваги мирних домовленостей, коли їх інтереси можуть бути захищені в позасудовому порядку. Ми маємо ресурси для досягнення результату як в суді, так і за столом переговорів.