image description

Інтелектуальна власність/Авторське право

надання комплексних та ефективних послуг в сфері інтелектуальної власності

Бізнес сьогодні розуміє, що в епоху розвитку технологій ідеї, процеси та інформація є найбільш цінним активом.

В зв’язку з цим наше завдання полягає у наданні комплексних та ефективних послуг в сфері інтелектуальної власності з метою допомогти нашим клієнтам отримати перевагу у бізнесі.

Супроводження будь-якої трансакції може бути пов’язано з оцінкою її впливу на права інтелектуальної власності.

Наша практика в області захисту прав інтелектуальної власності включає консультування, супроводження ліцензування, вирішення спорів із захисту таких прав.

Використовуючи наш досвід та практику ми пропонуємо юридичний супровід всіх аспектів реалізації прав інтелектуальної власності, включаючи їх набуття, придбання, управління та комерційне використання.

Наші юристи допомагають оптимізувати IP трансакції, готують та супроводжують ліцензійні угоди, проводять експертизи, пов’язані з оцінкою немайнових прав в процедурах злиття та поглинання, здійснення інвестицій та інших корпоративних угод.

Ми приймаємо участь у вирішенні спорів, пов’язаних із захистом прав інтелектуальної власності, включаючи авторські права, права на знаки для товарів та послуг, винахід, комерційну таємницю, а також спорів щодо порушення прав інтелектуальної власності, недобросовісної конкуренції, неправомірної реклами, захисту прав споживачів.

Ми розуміємо, що від результату розгляду таких спорів залежить майбутнє становище клієнта в конкурентному середовищі.