image description

Комерційні угоди

Ми пропонуємо розгорнуті послуги з податкових питань

Ми накопичили значні знання та досвід у наданні юридичних послуг в сфері контрактних зобов’язань. Наша команда складається із юристів, що мають практику роботи як з прямими комерційними угодами, так і багатосторонніми проектами, що поєднують сфери регулювання різних юрисдикцій.

Наша компанія надає юридичну допомогу бізнесу різних секторів та галузей, включаючи промисловість та фінансові інститути, банки та страхові компанії, оптову та роздрібну торгівлю, будівництво та ЗМІ, забезпечуємо супроводження крупних міжгалузевих трансакцій.

Ми підтримуємо бізнес різними шляхами. Ми структуруємо комерційні відносини та готуємо контрактну документацію, що необхідна для виникнення та закріплення правовідносин. Ми надаємо правову допомогу по веденню передконтрактних переговорів, виявленню та попередженню контрактних ризиків, контролю за дотриманням регуляторних аспектів, встановленню відповідальності за невиконання контрактних зобов’язань та забезпеченню їх виконання.

Ми надаємо допомогу в роботі з різними комерційними угодами, включаючи купівлю та продаж, агентські та дистриб’юторські, франчайзинг, експедирування та зберігання, управління майном та підрядні роботи, спільну діяльність. Ми представляємо інтереси клієнтів в будь-якій точці комерційного ланцюга, включаючи виробництво, поставку, придбання, дистрибуцію.

Наші правові поради спрямовані на забезпечення відповідності документів закону та впевненості в тому, що підготовлені документи задовольняють цілям та очікуванням сторін. Ми використовуємо практичний підхід до трансакцій, який дозволяє виконувати угоди належним чином та, у разі необхідності, залишає можливість спонукати сторони до виконання їх умов.

Ми зосереджені на забезпеченні ефективного та надійного виконання угод. Ми супроводжуємо виконання контрактів та їх адміністрування, надаємо правову допомогу у розв’язанні суперечок та спорів.