image description

Конкурентне законодавство

досвід в сфері застосування антимонопольного законодавства

Регуляторна політика в сфері антимонопольного законодавства направлена на обмеження монопольних концентрацій та антиконкурентних дій, які можуть мати негативний вплив на економічну конкуренцію.

Наша компанія володіє досвідом в сфері застосування антимонопольного законодавства, який в комбінації із знаннями та розумінням відповідних галузей економіки трансформується у можливість знайти для наших клієнтів виважені рішення у разі наміру вступити в трансакції, які підпадають під сферу регулювання законодавства про захист конкуренції.

Ми постійно супроводжуємо питання щодо надання дозволів на концентрацію в різних галузях виробництва та обігу товарів. Наші знання дозволяють нам зреагувати без затримки у випадках, коли трансакція зачіпає антиконкурентні питання та існує необхідність отримання відповідного дозволу антимонопольного органу.

Наші юристи надають юридичні поради стосовно застосування антимонопольного законодавства при проведенні реорганізацій, операцій з акціями та іншими корпоративними правами, створенні спільних підприємств та інших складних трансакціях.

Порушення антимонопольного законодавства можуть коштувати мільйони у разі виникнення спірних ситуацій та судових переслідувань. Наше завдання полягає в тому, щоб уникнути втрат шляхом консультування клієнтів з усіх аспектів поведінки на ринку, включаючи взаємовідносини з постачальниками, дистриб’юторами, конкурентами, торговими асоціаціями та промисловими групами, а також з усіх питань узгоджених дій та домінуючих становищ, створення та діяльності підприємств, планування корпоративних трансакцій.