image description

Банкрутство/Фінансова реструктуризація

повний спектр послуг в сфері фінансової реструктуризації та банкрутства підприємств

Наша компанія пропонує повний спектр послуг в сфері фінансової реструктуризації та банкрутства підприємств, потреба в яких виникає у клієнтів при вирішенні складних фінансових ситуацій та проблем неплатоспроможності.

Ці питання потребують від нашої команди прийняття нестандартних рішень. Ми впевнені, що наша практика в сфері відновлення платоспроможності та банкрутства дозволяє надати ефективну допомогу замовникам.

Ми працюємо в усіх напрямах, пов’язаних з проблемами платоспроможності, включаючи захист активів, планування реорганізації, реструктуризація боргів, продаж та придбання активів, досудове відновлення неплатоспроможності. Ми маємо значний досвід представництва покупців активів, боргів та корпоративних прав компаній, що мають фінансові труднощі.

Ми також надаємо допомогу підприємствам в процесі санації, реорганізації, ліквідації та здійснення інших судових процедур, пов’язаних з банкрутством. Наші юристи представляють інтереси боржників, конкурсних та не конкурсних кредиторів, членів комітетів кредиторів, власників корпоративних прав та органів управління суб’єктів господарювання.